[USA] Kilka zdjęć z Texasu Brak wpisu

Dziejszy wpis miał być znacznie dłuższy, ale komputery nie pozwalają – w jedym z laptopów dysk dostał czkawki i musiałem go reanimować. Dlatego dodam tylko kilka zdjęć.

Zmowa krzemowa mnie dopadła – w drugim laptopie nie działa dysk zewnętrzny z kopią danych z pierwszego, nie mam nawet dostępu do zjęć. Wracam do akcji ratunkowej.

Published
Categorized as USA

By mgorecki

http://mgorecki.net/index.php/about/

3 comments

  1. Jeden blok na dysku w laptopie nie daje sie czytac (blad crc), pechowo akurat chrome trzymal tam history journal, wiec prawie kazde odpalenie przegladarki przycinalo komputer na minute albo walilo bluescreenem. S.M.A.R.T. pokazuje 777 bledow w error logu, na szczescie wszystkie o tym samym LBA. Ale i tak pachnie mi to wymiana dysku… Seagate wypuscil hybrydy HDD i SSD, nie sa drogie a podobno efekt jest niesamowity.

  2. Uuuu… Warto spróbować z tą hybrydą. Ja do pracowego wsadziłem SSD i jest jedno wielkie WOW! Ale śmiga! Teraz domowy zaczął jakoś zamulać… ale to tylko wrażenie relatywne ;)
    Ja generalnie walczę z dyskami już od dłuższego czasu… Raidy 0,1,0+1… nakupowałem dysków… A wiadomo, że czym więcej rzeczy w kompie tym większe prawdopodobieństwo awarii… Aktualnie z 4 dysków zostały mi 2 sprawne… A prądu to żarło jak wszystkie chodziły, a się grzało… a po podłączeniu SSD jest i szybko i mało prądu pobiera i nie grzeje się… Także same plusy. A co do niezawodności to jeszcze się nie wypowiem, bo dopiero 2 miesiące, ale jak na razie jest OK :-)

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *